pátek 16. června 2017

#Recenze: Miss sporty Fabulous LASH Xtra Black - řasenka

Na narozeniny jsem od babičky dostala balíček Miss sporty, ve kterém byla řasenka a lak na nehty. Na první pohled mě řasenka nijak nezaujala - docela typické balení pro Miss sporty řasenky, docela tenký kartáček - no nešla jsem do jejího zkoušení s velkým nadšením, ale každá řasenka se hodí, že jo.


První dvě testovačky dopadly fakt katastrofálně, přišlo mi, že mi to s řasami vůbec nic neudělalo, dokonce mi je snad ani nezvýraznilo. Předem říkám, že mám od přírody docela dlouhé řasy, takže je nepotřebuji nijak zvlášť prodlužovat, spíše zahustit. No ale u MS řasenky mi přišlo, že mi je snad ještě zkrátila :D


Ale jak už jsem psala, MS Fabulous lash má velmi příjemně úzký kartáček, takže jsem si řekla, že ji využiji minimálně na spodní řasy. V tomhle úsudku jsem nešlápla vedle, protože kdykoli jsem měla čas si s líčením vyhrát a prostřídat více řasenek, pro spodní řasy jsem volila MS. Protože nejen, že kartáček je úzký, ale také je tvarovaný do špičky, takže se s ním dostanete i k nejmenším řasám, aniž byste si udělali na oku monokl.

Po nějaké době jsem si řekla "dám jí ještě šanci". A zkusila ji dát jak na spodní, tak na horní řasy. A světe div se, úplně jiná řasenka, úplně jiný výsledek. Nechápu, co byly před tím za špatné vlny, ale teď mi řasenka řasy nádherně prodloužila.


Pravdou je, že neudělá ten vějířovitý efekt, kdy má člověk krásně zakroucené řasy, ale na druhou stranu jsou opravdu skvěle prodloužené a zvýrazněné. Co se barvy týče, je to klasicky černá řasenka - nepatří mezi ty černo-černé, ale v tom já jsem nikdy nehledala problémy. Také je moc dobrá v tom, že se neobtiskává pod oči, s čímž já mám díky délce docela problémy. A výdrž je průměrná, když si ji dám do práce, vím, že mi na očích vydrží celý den. Večer sice není tak výrazná, jako ráno, ale řasy jsou furt nařasenkované ;)


Také příliš neslepuje. Já si dávám vždy minimálně dvě vrstvy, ta první je trochu slepená, ale druhá vrstva řasy pěkně rozčeše a jsou hezky oddělené - tedy, jak můžete vidět na fotkách, samozřejmě to není řasa vedle řasy, ale to já po řasenkách ani nepožadují, líbí se mi tady ten panenkovský efekt. Ale i tak mi přijde, že jsou řasy dostatečně oddělené i pro "normálnější" konzumenty řasenek ;) Bohužel, co se týče zahuštění, tak to se neprojevilo, hustotu řas jsem měla před i po stále stejnou.


Pouze obal mi přijde dost nudný. Ale takový docela typický pro Miss sporty, tahle značka to s designovou výrazností nikdy moc nepřeháněla. A já jsem ten typ člověka, kterému záleží spíše na obsahu, než obalu. Tudíž to pro mě není žádná hrozná katastrofa. Její množství je 8ml.


Summa summáru.. Řasenka Miss sporty Fabulous lash Xtra black je takový klasický řasenkový průměr. Očividně řasenkuje tak kvalitně, jak se zrovna ten den vyspí :D Myslím si, že neurazí, ani nenadchne.. a kdybych ji měla doporučit? Tak spíše NE, jsou mnohem lepší řasenky.


3 komentáře:

 1. A já zrovna přesně tuhle řasenku kupuji stále dokola a vyhovuje mi. :D Ale možná by stála za zkoušku i nějaká jiná, když mi doporučíš nějakou lepší, budu jedině ráda. :)
  Často se mi stávalo, že mi jiné řasenky oči tolik nezvýraznily, řasy se hoodně lepily nebo se řasenka obtiskávala a u této se mi to nestává, což beru jako největší plus. :D
  Také právě dávám minimálně dvě vrstvy (spíše mnohem víc :D), protože se mi také líbí výrazné řasy. A že je nemám úplně jednotlivě oddělené ani mě netrápí.

  OdpovědětVymazat
 2. Špirály od Miss sporty boli niekedy jediné, ktoré som používala. Hlavne tú žltú. :)

  OdpovědětVymazat
 3. máš nádherné dlhé riasy! :O.
  inak tieto riasenky v obľube naozaj nemám :D.

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat